Welcome!

Collection: Packaged Food

Our house made goodies + products from brands we LOVE.
31 products
  • House Granola
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Raw Honey - From Canberra
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chai Coffee Bliss Ball Mix
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Peanut Butter
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tahini
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Butter (All-Natural)
    Regular price
    from $8.50
    Sale price
    from $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loving Earth Vegan Chocolate
    Regular price
    from $2.95
    Sale price
    from $2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ridiculously Delicious Peanut Butter Bar
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snack Jar
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spiced Dandelion Chai Tea Bags
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Rainbow Chai Tea bags
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Rainbow Chai Loose Leaf
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Spiced Cacao
    Regular price
    $13.50
    Sale price
    $13.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsamic Vinegar
    Regular price
    $7.90
    Sale price
    $7.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsamic Glaze
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Wine Vinegar
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Wine Vinegar
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cider Vinegar (with the mother)
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Shoyu (Soy Sauce)
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Brown Rice Vinegar
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mirin
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Coconut Milk
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Rice Paper
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yaki Nori (Sushi Nori) Sheets
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whole Kids Snacks
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Miso
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Rice Noodles
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NOYA Nut Butters
    Regular price
    from $9.50
    Sale price
    from $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutty bay Classic Cashew Cheese
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zest Curry Bases
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Redbrick's Decaf Coffee
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out